ЙДУТЬ КОЛЯДНИКИ ДО ХАТИ

Традиційно в період з 11.01. по 19.01.2021року в закладі лунали   віншування, колядки, щедрівки у всіх вікових групах. Різдвяні свята згуртовують, долучають до українських традицій і дають можливість весело  провести час. І дорослі, і діти були активними учасниками прекрасного свята Різдва.

nr-2021-533x736

НОВОРІЧНІ СВЯТА 2021

Веселощі, посмішки та багато позитивних емоцій!  Такими були розваги у садку до дня  Святого Миколая та новорічні свята. В період з 14 по 22 грудня  талановиті, творчі педагоги закладу дошкільної освіти  подарували неймовірні емоції в очікуванні новорічного  дива, подарунків від Святого Миколая.

45924344.6m3hiq7ilr.W665

ОСІННЯ КАЗКА

Осінь  завітала до усіх дітей  нашого  садочку!  Подарувала малюкам шелест різнокольорового листя, цікаві історії саду, городу, загадкові оповідки лісу, а ще соковиті яблука та запашний коровай. Творчість педагогів, оригінальність вираження задуму осінніх свят створили для дітей веселий настрій, незабутні емоції.

козак

ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

13 жовтня 2020р.,  до Дня  українського козацтва,  у дошкільних групах  закладу пройшли тематичні заняття з фізичної культури.  Завдяки  злагодженій співпраці інструктора з фізичної культури  Дроздюк Н.І. з вихователями груп,  дошкільнятам вдалося  ввійти  в образ сміливих козаків, поринули в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби.  Малята-козачата наполегливо  долали перешкоди,   проявляли козацьку кмітливість у  іграх ,[…]

КАЗКА В ГОСТІ ЗАВІТАЛА

Впродовж  тижня з 14.09-18.09. 2020 року  до вихованців закладу  завітала в гості казка.  Кожна вікова група, дотримуючись карантинних вимог, не тільки споглядали  повчальну казку «Поросятко – невмиватко»,  а з великим задоволенням повторювали рухи  разом із лисичкою , білочкою та ведмедем – героями казки. Малята засвоїли  основні правила  гігієни та здорового способу життя, щоб  зростати здоровими.

01_3671-e1516367839800

ДИТСАДОК РАДО ВІТАЄ ДІТОК

Традиційно 01 вересня 2020 року  дитячий  садок радо зустрів  діток.  Перший осінній день розпочався у святковій атмосфері. Діти зустрілися зі своїми друзями, гралися, співали , відгадували загадки, малювали. Створити хороший настрій  допомагав  Олівець-малювець – веселий персонаж свята.  У дошкільнят залишилися яскраві і радісні враження.

Протипожежне тренування персоналу у діях на випадок пожежі в закладі

25 лютого 2020р. в закладі проведено протипожежне тренування персоналу у діях на випадок пожежі з евакуацією людей. Відповідно до плану за сигналом активно спрацювала комісія з евакуації.